Kaminari partnerem wydarzenia III Zlot fanów Mitsubishi 8-10 czerwca 2018 r.

16 maja 2018

III Zlot Mitsubishi, który odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2018 r. w Łomnicy niedaleko Karpacza jest imprezą turystyczno-terenową adresowaną do fanów i entuzjastów japońskiej marki. Fani marki Mitsubishi spotkają się po raz trzeci, by wspólnie spędzić czas i odkryć malownicze tereny Polski.

8-10 czerwca 2018 r.

Tegoroczny zlot odbywa się w aurze nowej strategii marki Mitsubishi wyrażonej w sloganie Drive Your Ambition oraz po wprowadzeniu nowego modelu Mitsubishi Eclipse Cross.Zlot będzie świetną okazją do przetestowania nowego modelu spod znaku Trzech Diamentów i obudzenia w sobie ducha odkrywcy. Nie może oczywiście zabraknąć sportowej rywalizacji z jakiej słynie marka Mitsubishi.
Każda z załóg będzie miała możliwość wyboru jednej z trzech tras, różniących się charakterem, nawierzchnią, zadaniami i poziomem trudności. Wielką atrakcją będzie Miasteczko 4×4 Mitsubishi i Osada Podróżnika, a także możliwość przetestowania wyjątkowych modeli Mitsubishi – L200 Monster, Pajero Adventure oraz Eclipse Cross na emocjonującym torze off-road w prawdziwym terenie.

Zlot mitsubishi

Powrót